Balustrada wewnętrzna

Balustrady wewnętrzne

Decydując się na balustrady wewnętrzne, musimy rozważyć bardzo wiele czynników wynikających z faktu, gdzie chcemy je umieścić, jaka będzie ich główna rola oraz jak wiele jesteśmy w stanie za nie zapłacić.

Balustrada nie jest już bowiem jedynie zabezpieczeniem, chroniącym nieostrożnych ludzi przed upadkiem ze schodów lub wysokości, ale również kolejnym elementem wystroju wnętrza.

Dlatego wybór odpowiednich barierek może przesądzić o odbiorze otoczenia nie tylko przez nas samych, ale również gości, którzy będą nas odwiedzali.

Balustrady nierdzewne

Balustrady ze stali nierdzewnej

Chociaż na rynku znajdziemy wiele ofert, które mogą nam wpaść w oko, to balustrady ze stali nierdzewnej wciąż pozostają wysoko w rankingu wyboru inwestorów. Nie ma w tym nic dziwnego, bo tego typu balustrada wewnętrzna stała się już pewnego rodzaju klasyką, którą zawsze kojarzymy z dobrym wyglądem.

Jednak na tym nie kończą się jej plusy, gdyż materiał, z którego jest zrobiona, czyli stal nierdzewna, sprawdza się w bardzo wielu przypadkach. Stal nierdzewna jest ponadczasowym materiałem odpornym chemicznie oraz mechanicznie.

Plastyczność, która daje gwarancję oryginalności

Oczywiście mamy do wyboru wiele wzorów odgórnie proponowanych nam przez producenta, ale na tym nasze możliwości się nie kończą. Balustrady ze stali nierdzewnej są na tyle plastyczne, że możemy zażyczyć sobie wykończenie takie, jakie nam się tylko wymarzy.

Produkowane balustrady możemy spójnie zestawiać z drewnem litym oraz szkłem bezpiecznym hartowanym w nieograniczonych aranżacjach.

Balustrada schodowa